Odporúčané pre Vás

Listing image

Chata na vikend na prenajom

CHATA NA PRENAJOM VOLNE TERMINY NA JUL VOLNY TERMIN OD7.7. DO 9.7. VOLNY TERMIN OD21.7.DO23.7. VOLNY TERMIN OD28.7.DO29.7. Chata sa nachadza v levocskom okrese v chatarskej oblasti Podproc. Chata ponuka ubytovanie pre 8 osob. Cena za noc je 80€. Min. Na 1 noc.Na oplotenom pozemku sa nachadza 8 m dlhy zastreseny altanok s krbom na grilovanie a pieckou na varenie kotlikoveho gulasa . Chata je zrekonstruovana. S krasnym vyhladom na Spissky hrad. Na prizemi sa nachadza plne vybavena kuchyna,obyvacka a wc s kupelnou. Na poschodi sa nachadza 1 spalna s balkonom so 4 postelami a 2 spalna s manzelskou postelou a detskym kutikom. Gauc v obyvacke je rozlozitelny a sluzi ako pristelka pre dve osoby. Zrusit termin sa da najneskor tyzden pred nastupom na pobyt. Objekt je bez wifi a tv. Idealne pre oddych v lese, grilovanie , unik z reality.Oslavy a party povolene ;-) ZVIERATA POVOLENE Kontakt : 0948595826

80 €

Je samozrejme rozdiel v tom, aký kotlík si zaobstaráte, ale vždy by ste mali dodržať isté kroky. Na trhu sa nachádzajú smaltované kotlíky, medené kotlíky, nerezové kotlíky, liatinové kotlíky.

Presne liatinové kotlíky sú jedny z najpredávanejších a pri týchto musíte dodržať tento postup: 

1. Pred použitím musíte kotlík poriadne vypáliť! 

2. Kotlík a veko umyte vodou. Nepoužívajte saponátové prostriedky na umývanie riadu.

3. Dôkladne vysušte a potom namažte tukom. Všetky jedlé oleje sú vhodné na mazanie. Po namazaní ho nechajte pôsobiť 30-60 minút, aby kotlík absorboval čo najviac tuku. Potom prebytok zotrite. Takto pripravený by mal byť ohrievaný pokiaľ sa nestane tmavohnedým (pálenie je možné aj v rúre na 250 stupňoch Celzia v dobre vetranej miestnosti).

4. Súprava sa nesmie umývať v umývačke riadu.

5. Po použití je dobré kotlík znovu namazať a správne uložiť až do ďalšieho použitia.

6. Za žiadnych okolností nesmiete do horúcej nádoby nalievať studené tekutiny. Pri správnej údržbe bude kotol slúžiť mnoho rokov. Liatina je ako dobré ročníkové víno.


Odporúčané pre Vás

Listing image

Maso klat, mäsiarsky stôl, mäsoklát

Location icon Trnava

Aktualizované 18.09.2023. Predám nový, nepoužitý, mäsiarsky klát, drevoklát, mäsoklát. Iba odbalený z fólie. Rozmer cca 40 x 50 x výška 85 cm. Hrúbka pracovnej časti cca 20cm. Masív tvrdé drevo. Možnosť poslať kuriérom na dobierku, poštovné plus k cene. Volať po 15.-tej. hodine. Aktuálne do zmazania.

285 €

Zdroj: kotliknagulas.sk


Súvisiace inzeráty

Spotrebiče