Vo väčšine prípadov sa túžby týkajú zamestnania, rodiny, či bývania. A bývanie je tým najnákladnejším snom. 

Dom

Chcete napr. domček. Tomu predchádza kúpa pozemku, ktorá je veľmi dôležitá a rozhodujúca. Alebo si chcete kúpiť hotový domček a ešte aj s bazénom, nech to stojí za to. Nie vždy je to ale dobré rozhodnutie. Netreba mať veľké oči, treba si poriadne premyslieť, či napr. o taký domček s bazénom dokážete postarať.

pixabay.com

Na druhej strane sú tu takí, ktorí práve naopak plánujú svoju nehnuteľnosť predať. Tu ale veľký pozor! Nie vždy je totiž ten správny čas na takýto veľký krok. Sú doslova vhodné a nevhodné mesiace na predaj. 


Odporúčané pre Vás

Listing image

ZAUJÍMAVÁ PONUKA !!! RODINNÝ DOM S BAZÉN

Location icon Zlaté Moravce

ZAUJÍMAVÁ PONUKA !!! RODINNÝ DOM S BAZÉNOM SO SLANOU VODOU A MÓLOM BENEFITY: - MODERNÝ KLIMATIZOVANÝ RODINNÝ DOM VO VÝBORNEJ LOKALITE ZLATÝCH MORAVIEC - BAZÉN SO SLANOU VODOU A MÓLOM S ALTÁNKOM, HĹBKA 2M, ROZMER 6m x 3m SO SOLÁRNYMI LAMELAMI S NOSNOSŤOU 80KG - VEĽKÁ ZÁHRADA S MOŽNOSŤOU PARKOVANIA VIACERÝCH ÁUT Dávame vám do pozornosti rodinný dom v Zlatých Moravciach, so záhradou o výmere 1218m2. POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Dom bol postavený v roku 1959, v roku 2007 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou (osekanie až na tehlu s ponechaním len nosných múrov, komplet nové inžinierske siete, nadstavba poschodia a vytvorenie ďalšieho obytného priestoru, nová strecha. SUTERÉN: - 1/2 plochy domu je podpivničená. Nachádzajú sa tu skladové priestory a plynový kotol PRÍZEMIE: - kuchyňa dispozične prepojená s jedálenskou časťou a obývacou izbou s východom na krytú terasu, komora, kúpeľňa (sprchový kút, umývadlo, WC), vstupná chodba uzatvárateľná POSCHODIE: - obývacia miestnosť, 2 samostatné spálne, kúpeľňa (vaňa, sprchový kút, umývadlo, WC) - pozemok okolo domu je kompletne oplotený - brána na diaľkové ovládanie a taktiež mala bránka s elektronickým vrátnikom, okolie domu vrátane terasy a parkovacích miest je vydláždené zámockou dlažbou. Pozemok je zatrávnený a vysadený okrasnými drevinami s vytvorenou rekreačnou zónou okolo bazéna. TECHNICKÉ PARAMETRE - stavebný materiál pálená tehla 50 + zateplenie - strešná krytina MEDITERRAN - plastové okná 2 sklo, dekor: biely - nerezová diaľkovo ovládaná brána pre vstup autom na pozemok + nerezová bránka pre peších - zabezpečovací systém + kamerový systém - klimatizačná jednotka umiestnená v obývacej časti - podlahy – mramor - zábradlia – antikorové - krb so zatvoreným ohniskom situovaný v obývacej časti domu – prepojený do ústredného kúrenia KÚRENIE: plynové ústredné + prepojenie krbu situovaného v obývacej časti prízemie - plynové teplovodné podlahové kúrenie poschodie – radiátory + podlahové kúrenie v kúpeľni VODA: rozvody vody z verejného vodovodu + studňa (na vonkajšie zavlažovanie) kopaná, 8m ELEKTRINA: 230V/400V KANALIZÁCIA: napojenie na verejnú kanalizáciu Naša Realitná agentúra T-KREDIT vykonáva pre svojich klientov kompletný právny servis v súvislosti s kúpou a predajom nehnuteľností a taktiež komplexné poradenstvo v oblasti financovania nehnuteľností.

Dohodou

Poraďte sa samozrejme s realitnou kanceláriou, no nikdy nie je na škodu mať otvorené oči a myseľ a vedieť čo kedy robiť, aby ste v konečnom dôsledku boli v pluse a nie v mínuse.

Byt

Zarobiť peniaze sa dajú aj na byte, nielen dome, a to hlavne jeho prenájmom. Tu ale buďte maximálne ostražití, pretože si do bytu môžete priviesť niekoho, kto vás o peniaze skôr oberie, ako vám ich "zarobí".

Podnájomníka si vyberajte dôkladne a rovnako dôkladne si neskôr povedzte a spíšte do zmluvy, čo áno, a čo nie! Aby sa potom nestalo, že budete za podnájomníka napr. platiť pokutu za to, že si griloval s priateľmi na balkóne.


Súvisiace inzeráty

Domy