Pani okamžite zareagovala a chlapcovi začala ukazovať, čo všetko tam majú. No chlapčeka nič z toho nezaujalo, pretože on si prišiel po úplne iné zvieratko. Zvieral v rukách malú sklenenú krabičku, ktorá mu visela na krku. Práve v nej si chcel svoje vytúžené zvieratko odniesť domov. Pani predávajúca naozaj nevedela, čo sa zmestí do takej malej krabičky.

V tom chlapček povedal nahlas svoju túžbu: "Želám si jedného červíka." Áno, presne jedného obyčajného červíka, ktorý je bežnou potravou ostatných zvieratiek v chovateľských potrebách. 

Bolo to tak neskutočne milé, žeby mu v tej chvíli nikto nemohol povedať nie. Chlapček dostal do krabičky jedného červíka (zadarmo) a celý bez seba vyšiel von. Mamka sa jemne hanbila, no vyjadrila sa, že sám synček jej doma povedal, že si myslí, že o iné zvieratko sa nezvládne ešte postarať. Nuž, musím uznať, že toto je naozaj krásny a zodpovedný prístup. 


Odporúčané pre Vás

Listing image

Predám Endelerky

Predám ryby Endelerky, rýchlo sa množiace. Kus 0,50 €. Len osobný odber.

Dohodou

Tak, ako si chlapček želal len jedného červíka, tak si aj mnohí ďalší želajú zvieratko, ktoré je iné, iné ako psíky, mačky, či škrečky.

Niekto možno túži ovečke, či koníkovi. Áno, je to oveľa komplikovanejšie, ako pri psíkovi, no kde je vôľa, tam je aj cesta. Každá starostlivosť o niečo živé predsa človeka formuje a vedie ho k zodpovednosti a plneniu si povinností, preto ak niekto túži po ovečke, aj tú možno kúpiť za lacnejší peniaz cez inzerát. 


Odporúčané pre Vás

Listing image

Predám jahnatá a barana.

Cca 5 ks jahniat 15- 35 kg. Predaj aj jednotlivo cena 3 eurá/ kg v živom. Baran cca 18 mesačný Slovenská dojná ovca bez PP. CENA 150 Eur Volať len vážny záujem.

3 €


Odporúčané pre Vás

Listing image

Predám zrno- pšenica , pšenica z hrachom a hrach

Potrebné si priniesť vrecia a pomôcť pri vrecovaní. Cena za 100 kg pšenica- žito/ 20 eur za metrák/ 100 kg, pšenica z hrachom 24 eur. Hrach ozimný nečistený 30 eur. Pestované bez postrekov a umelých hnojív. Nachadza sa v obci Slopná. Mám aj slamu seno senáž v okrúhlych balikoch priemeru cca 130 cm aj veĺké množstvo.

20 €


Súvisiace inzeráty

Domáce zvieratá