Na avizo.sk každý deň pribúdajú ponuky práce. Aj toto je cesta, ako si nájsť to svoje miesto a zarábať si na živobytie. Niektoré ponuky sú oveľa atraktívnejšie, hlavne, čo sa týka finančného ohodnotenia.

Medzi TOP ponuky patria tie v zahraničí, kde si za kratší čas dokáže zamestnanec zarobiť pekné peniaze: 


Odporúčané pre Vás

Listing image

Chyžná do hotela v Rakúsku

Location icon Rakúsko

Hľadáme posilu na pozíciu chyžná do najrôznejších hotelov v rakúskych turistických oblastiach. Náplňou práce je upratovanie izieb, povliekania posteľou, pranie, žehlenie, príp. mangľovanie alebo upratovanie spoločných priestorov. Medzi vaše silné stránky by mala patriť dôkladnosť, rýchlosť, ochota sa učiť :) Požiadavky - komunikatívna úroveň nemčiny veľkou výhodou - prax veľkou výhodou Ponúkame - ubytovanie a strava zadarmo - rakúska zmluva - 13., 14. plat naviac - práca na jednu sezónu, alebo dlhodobo

1 500 €

Ak však zahraničie nie je pre vás atraktívne a radšej by ste pôsobili na Slovensku, aj tu sú ponuky, ktoré sú pekne finančne ohodnotené:


Odporúčané pre Vás

Listing image

ROZVOZ JEDLA (PRÁCA A AJ BRIGÁDA)

Hľadáte prácu ale nechcete pracovať za malý plat na hodinu alebo koli zle stanovenej pracovnej dobe? Prinášame vám možnosť pracovať s pohodlia vášho auta za 10 až 13 eur na Hodinu! Budete roznášať jedlo a dostávať objednávky cez aplikáciu v mobile! Pracovnú dobu si stanovujete SAMI! Vyplácame každý Týžden nie mesiac. Potrebujete vlastné iba vlastné auto a mobil. Taktiež je toto zaujimavá ponuka aj pre štutendov koli možnosti stanovenia vlastnej pracovnej doby! Volajte na 0903430430 a dohonime si krátke stretnutie!

2 000 €


Súvisiace inzeráty

Ponuky práce