Odporúčané pre Vás

Listing image

Príjmeme vodiča MKD na trase do Portugal

Ponúkame prácu vodiča MKD, autá do 12 ton+príves Požiadavky: vodičský preukaz skupiny C+E. platné psychotesty, slušné a inteligentné vystupovanie, potvrdenie od lekára, kvalifikačná karta vodiča, digitálna karta vodiča.

2 000 €

Nevýhody

Medzi prvú nevýhodu tohto povolania možno zaradiť už len cestu k tomu, aby ste sa vodičom stali. Nie je to také jednoduché a vodičské oprávnenia treba mať, inak hrozia nemalé problémy vám, aj vášmu zamestnávateľovi. 

Takže slová ako "ja viem šoférovať hocičo", tie naozaj neobstoja. Potrebujete vodičské oprávnenie kategórie "E". Aby ste sa mohli zúčastniť kurzov pre kategóriu „E“, musíte mať otvorenú kategóriu „C“ a potvrdenú prax v riadení akéhokoľvek vozidla (skupina „B“ alebo „C“). Je to teda trocha zdĺhavý proces, na konci ktorého ešte nemusí prísť vytúžená práca, nakoľko mnoho prepravných spoločností žiada prax.

Lekárska prehliadka a psychotesty sa tiež zaradili do skupiny "must have" ešte predtým, ako vám niekto povolí posadiť za volant obrovského kolosu.

V súčasnej dobe je veľkou nevýhodou aj koronavírus, ktorý mnoho vecí spomaľuje. Vyžaduje sa očkovanie, testovanie, či preukazovať sa prekonaným ochorením. Treba spoľahlivo sledovať situáciu na hraniciach a pripraviť sa na to. 

A v neposlednom rade, ak už všetkým prejdete, musíte byť na to jednoducho človek. Človek, ktorý je odolný voči stresu, dokáže sa sústrediť na jazdu dlhé hodiny, dokáže byť odlúčený od rodiny a priateľov. 


Odporúčané pre Vás

Listing image

Príjmeme vodiča Slovensko - Nemecko

Location icon Bratislava-Rača

Príjmeme vodiča MKD, auto do 12 tona + príves na trase Bratislava - Nemecko - Bratislava. Plat 1800 čisté. Požiadavky: vodičský preukaz skupiny CE. platné psychotesty, slušné a inteligentné vystupovanie, potvrdenie od lekára, kvalifikačná karta vodiča, digitálna karta vodiča.

1 800 €

Výhody

Najväčšou výhodou tejto práce je už celé roky plat. Vidina pekných peňazí dokáže prelomiť aj clivotu a smútok za rodinou.

Ďalšou výhodou je spoznávanie krajín, samozrejme ak budete jazdiť medzinárodne. S tým možno spojiť aj výhodu učiť sa jazykom. To ale závisí od prístupu a chcenia vodiča.

Medzi ďalšie výhody patrí aj mnoho ďalších benefitov, ako pravidelná pracovná doba, príplatky za prácu v noci alebo počas sviatkov.


Odporúčané pre Vás

Listing image

ŠOFÉR na NOVÝ SKLÁPAČ OSEMKOLA 8x6 S1 - NÁSTUP IHNEĎ

NÁSTUP IHNEĎ! - hľadáme vodiča na nákladné auto sklápač 8x6 S1 MERCEDES AROCS 4145 - preprava zemín, sypkých materiálov, stavebnej sute, asfalty, stavby, terén - riadenie, obsluha a bežná údržba nákladného auta - vedenie bežných záznamov o prevádzke nákladného auta - práca hlavne Bratislava a Senec, občas Malacky, Trnava, Galanta, Dunajská Streda - odmena od 7,-/hod. - možný TPP, dohoda, živnosť Podmienky: - Vodičský preukaz skupiny C, KKV, psychotesty - Minimálne 2 roky praxe na nákladných autách sklápačoch 8 kolách, aj v teréne - Zodpovednosť, flexibilita, spoľahlivosť, dochvíľnosť - Vodičský preukaz skupiny T a prax na traktorbagri výhodou - Skúsenosť s pásovými rýpadlami od 20 ton - Strojnícky preukaz výhodou Moderný vozový park: o Sklápač Mercedes Arocs 4145 S1 8x6 o JCB 4CX o pásové rýpadlá 16-35 ton o mobilný pásový triedič - recyklačná linka o valec 4t Hľadanie pre: šofér vodič osemkola sklápač vyklápač stavebníctvo strojník traktorbager pásové bágre VIAC INFO: 0917 108 257

Dohodou

Zdroj: intime-express.commarshalinstrument.ru


Súvisiace inzeráty

Ponuky práce