Odporúčané pre Vás

Listing image

ROZVOZ JEDLA (PRÁCA A AJ BRIGÁDA)

Hľadáte prácu ale nechcete pracovať za malý plat na hodinu alebo koli zle stanovenej pracovnej dobe? Prinášame vám možnosť pracovať s pohodlia vášho auta za 10 až 13 eur na Hodinu! Budete roznášať jedlo a dostávať objednávky cez aplikáciu v mobile! Pracovnú dobu si stanovujete SAMI! Vyplácame každý Týžden nie mesiac. Potrebujete vlastné iba vlastné auto a mobil. Taktiež je toto zaujimavá ponuka aj pre štutendov koli možnosti stanovenia vlastnej pracovnej doby! Volajte na 0903430430 a dohonime si krátke stretnutie!

2 000 €

Nenechajte sa zlákať a nemajte veľké oči, asi takto by sme mohli začať. Veď vy predsa najlepšie viete, že hľadáte privyrobenie, brigádu, malý zárobok napr. popri materskej. Preto ak vám niekto ponúka za "žiadnu prácu" veľké peniaze, asi to nebude tak celkom s kostolným poriadkom. Rozprávkový plat, ktorý ponúkne takáto firma, alebo osoba jednoducho nie je reálny. 

Preto aj keď sa jedná o malý zárobok, vždy si všetko pýtajte čierne na bielom. Nech je popísaný druh práce, koľko hodín denne máte pracovať, no hlavne koľko za prácu dostanete. Nenechajte sa zlákať slovami, že to sa dorieši potom, alebo neskôr. 


Odporúčané pre Vás

Listing image

Práca v rýchlom občerstvení

Kebab king v Semerove (okres Nové Zámky) hľadá predbežne do svojho tímu novú posilu. Vaša náplň práce bude obsluha zákazníkov, príprava kebabu a pokrmov rýchleho občerstvenia, prípadne rozvoz jedál. Prax v odbore a vodičský preukaz je výhodou. Ostatné informácie poskytnem na tel. 0919351302 alebo na rtgdhc@gmail.com Približný nástup je 1.11 2021.

Dohodou

Nenechajte sa zlákať na slovko "investícia". Investovať môžete hocijako, len nie niekomu cudziemu cez inzerát. Preto neposielajte peniaze, ani neposkytujte údaje o bankomatovej karte. Sú to dôverné informácie a žiadna práca na doma by nemala byť podmienená, že posielať budete peniaze vy a nie vám. 

Zdroj: brigada.sk


Súvisiace inzeráty

Ponuky práce