Odporúčané pre Vás

Listing image

Hľadáme personál do hotela v Nemecku

Do nemeckých hotelov hľadáme väčší počet pracovníkov na rôzne pozície so zaujímavými zárobky. Nástup do práce podľa dohody, ideálne na dlhodobú spoluprácu. Ubytovanie a strava sú vždy zabezpečené. Ponúkame tieto pozície: - servírka / čašník - kuchár - chyžná - pomocný kuchár a ostatné pozície v hotelierstve Požiadavky: - nemčina - prax alebo vyučenie v odbore výhodou Ponúkame: - práca na sezónu alebo celoročne - ubytovanie a strava zaistené - práca na nemeckú zmluvu - preplatená dovolená - nadčasy preplatené - plat 1800€ - 3000€ brutto dle pozicie V prípade záujmu o niektorú z pozícií nám zašlite svoj životopis, kde nezabudnite uviesť prípadné skúsenosti s prácou v odbore. Potom sa dohodneme na ďalšom postupe. Tip: Ak chceš byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.sk Tešíme sa na spoluprácu!

Dohodou

V tomto prípade platí, že ten, kto chce, cestu si nájde, len treba vedieť čo, kde predložiť, vyplniť a sledovať.

Je toho oveľa viac ako kedysi a kôpka s povinnými papiermi sa zväčšila. Krajiny Európy (aj mimo nej) striedavo sprísňujú a uvoľňujú opatrenia na zabránenie šírenia pandémie COVID - 19 podľa vývoja aktuálnej situácie.

Preto treba sledovať korona.gov.sk aj reopen.europa.eu. Práve tu nájdete všetko, čo potrebujete vedieť, ak teda plánujete vycestovať za prácou v rámci Európy. Tento interaktívny nástroj Európskej komisie poskytuje aktuálne informácie potrebné na to, aby ste si mohli bezpečne naplánovať svoju cestu v Európe.


Odporúčané pre Vás

Listing image

Chyžná do hotela v Rakúsku

Location icon Rakúsko

Hľadáme posilu na pozíciu chyžná do najrôznejších hotelov v rakúskych turistických oblastiach. Náplňou práce je upratovanie izieb, povliekania posteľou, pranie, žehlenie, príp. mangľovanie alebo upratovanie spoločných priestorov. Medzi vaše silné stránky by mala patriť dôkladnosť, rýchlosť, ochota sa učiť :) Požiadavky - komunikatívna úroveň nemčiny veľkou výhodou - prax veľkou výhodou Ponúkame - ubytovanie a strava zadarmo - rakúska zmluva - 13., 14. plat naviac - práca na jednu sezónu, alebo dlhodobo

1 500 €

Tento portál a mnohé nápomocné kontakty vám pomôžu napr. získať informácie týkajúce sa životných a pracovných podmienok v jednotlivých krajinách. Dokonca vám posunú aj voľné pracovné ponuky v zahraničí. Tie však ponúkajú aj iné portály, ako napr. avizo.sk, kde sú práve ponuky v zahraničí najlepšie ohodnotené.

Takže, ak sa pýtate, či ísť, tak pokiaľ sa vy správate bezpečne, tak nie je dôvod povedať nie. 


Odporúčané pre Vás

Listing image

Pomocná sila do kuchyne - Rakúsko

Location icon Rakúsko

Ponúkame sezónnu prácu v alpskom hoteli s možnosťou dlhodobej spolupráce. Táto pozícia je vhodná pre kandidátov, ktorí majú prax z hotelovej kuchyne alebo reštaurácie, ale nechcú sa venovať priamo varenia. Náplň práce: - predumývanie riadu a vkladanie do umývačky / z umývačky - škrabanie a krájanie zemiakov, mrkvy a inej zeleniny - príprava šalátov - upratovanie pracovisko - pomoc kuchárom s tým, čo bude práve potrebné Ponúkame: ubytovanie a strava zadarmo práca na sezónu alebo celoročne zmluva priamo s hotelom 13., 14. plat naviac Požadujeme: komunikatívna úroveň nemčiny výhodou prax na rovnakej pozícii veľkou výhodou V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis, kde nezabudnite uviesť prípadné skúsenosti s prácou v gastronómii. Potom sa dohodneme na ďalšom postupe. Tešíme sa na spoluprácu! Ak chcete byť medzi prvými, ktorým sa ozveme späť, odporúčame sa rovno nezáväzne registrovať na našich stránkach www.sunagency.cz :)

1 400 €

Zdroj: eures.sk


Súvisiace inzeráty

Ponuky práce