Odporúčané pre Vás

Listing image

Pozícia Líder

Hľadáte prácu na doma? Chcela by som Vám ponúknuť spoluprácu na novom MLM projekte, ktorý je u nás veľmi krátku dobu a má veľký potenciál . Česká spoločnosť s českými produktmi zameranými na zdravie. Naša spoločnosť má CBD produkty, teda produkty z technického konope, ktorými pomáhame klientom pri ich kozmetických či zdravotných problémoch. Produkty sú 100% prírodné, full spektrum a technológia výroby je Lipozomálna , čo znamená, že majú až 5x rýchlejšíu vstrebateľnosť, než konkurencia. Systém odmeňovania je veľmi štedrý, ba najštedrejší aký v MLM nájdete a jedná sa o hybridný binárny systém. Máme 8 druhov odmien, výplaty 2x do mesiaca, možnosť nezačínať od nuly kompenzačného plánu, možnosť podielu z ročného obratu spoločnosti, školenia produktové aj marketingové od Davida Zbojka. Rada Vam porozprávam viac ak by ste mali zaujem.

2 000 €

Skvelým príkladom je avizo.sk, kde v kategórii práca nájdete naozaj zaujímavé ponuky. Či už je to práca na Slovensku, alebo v zahraničí. Keď ste šikovní a cieľavedomí, poľahky si zarobíte aj pár tisíc mesačne. 

Nikto netvrdé, že podobné portály idú teraz ruinovať tie rokmi overené pracovné weby, to naozaj nie. Ale ako sa vraví, nikdy neviete, kedy a kde motyka vystrelí.

Preto netreba podceňovať ani miniportály a treba nahliadnuť na pozície, ktoré ponúka. Budete prekvapení.


Odporúčané pre Vás

Listing image

Manažér medzinár. kontajnerovej prepravy

Location icon Žilina

Hľadáme do trvalého pracovného pomeru pracovníka na pozíciu manažér medzinárodnej kontajnerovej prepravy pre zriadenie a vedenie oddelenia špedície so špecializáciou pre poskytovanie služieb importu tovaru do ČR, SR. Reagujeme len na žiadosti zaslané s pracovným životopisom a pracovnou skúsenosťou v oblasti kontajnerovej prepravy minimálne 2 roky. Vzdelanie ÚSO alebo VŠ, nevyhnutná znalosť nemeckého alebo anglického jazyka slovom i písmom . Mzdové ohodnotenie 1 000 € základný plat, 1 000 € osobné ohodnotenie, nenárokovateľné prémie do výšky 100% z hrubej mzdy závislé od plnenia plánu spoločnosti. Nástup dohodou. Miesto výkonu práce: po dohode Popis pracovnej činnosti: - zriadenie oddelenia - získavanie záujemcov o import tovaru - zabezpečovanie špedície a logistiky v rozsahu a za podmienok dohodnutých v jednotlivých zmluvách Ovládanie sociálnych sietí vítané

2 000 €


Odporúčané pre Vás

Listing image

Chyžná do hotela v Rakúsku

Location icon Rakúsko

Hľadáme posilu na pozíciu chyžná do najrôznejších hotelov v rakúskych turistických oblastiach. Náplňou práce je upratovanie izieb, povliekania posteľou, pranie, žehlenie, príp. mangľovanie alebo upratovanie spoločných priestorov. Medzi vaše silné stránky by mala patriť dôkladnosť, rýchlosť, ochota sa učiť :) Požiadavky - komunikatívna úroveň nemčiny veľkou výhodou - prax veľkou výhodou Ponúkame - ubytovanie a strava zadarmo - rakúska zmluva - 13., 14. plat naviac - práca na jednu sezónu, alebo dlhodobo

1 500 €


Súvisiace inzeráty

Ponuky práce