Odpoveď je jasná - elektrosmog! Ten nás bombarduje doslova z každej strany a skutočne môže spôsobiť, že sa vo svojom vlastnom dome, či byte môžeme cítiť nekomfortne. 

Môžete sa cítiť unavení, ospalí, môže vás bolieť hlava, či oči. Budete sa pýtať sám seba, prečo? Veď sa zdravo stravujem, športujem, chodím pešo, dostatočne spím... A aj tak to nie je v poriadku. 

Doc. Ing. Karol Kováč, PhD., z Ústavu elektrotechniky FEI STU v Bratislave vysvetľuje, čo je vlastne elektrosmog, a že to nie mýtus, ale realita bežných dní: „Ide o elektromagnetické žiarenie, pre ktoré platia iné fyzikálne zákony ako pre skutočný smog, teda dymový oblak plný exhalátov. Po prvé, najintenzívnejšie je pri zdroji, so vzdialenosťou jeho intenzita klesá. Po druhé, pôsobí len vtedy, keď je jeho zdroj, teda elektrický prístroj alebo zariadenie v prevádzke. Napätie medzi dvomi vodičmi totiž vytvára elektrické pole a prúd, ktorý týmito vodičmi preteká, vytvára magnetické pole. Len čo prístroj odpojíte od elektriny, prestane do svojho okolia vyžarovať elektromagnetické vlny. Ľudia a ostatné živé organizmy na Zemi si zvykli, že žijú v statickom jednosmernom poli. Vyvíjali sme sa v jeho podmienkach niekoľko miliónov rokov. Striedavé polia však vytvárame umelo a používame ich len približne dvesto rokov. Nedá sa predpokladať, že náš organizmus sa im ešte neprispôsobil a reaguje na ne oveľa citlivejšie.“

Existujú ale drobní šikovní pomocníci do domácnosti, ktorí čistia ovzdušie od elektrosmogu. 


Odporúčané pre Vás

Listing image

Biomedis Zenwave eliminácia elektrosmogu

Location icon Nedožery-Brezany

Predám používaný veľmi zachovalý (ako nový) ruský elektromagnetický prístroj Biomedis Zenwave s 2 inovatívnymi technológiami Bioland a Zenlight. Prístroj po prvý krát vyšiel v apríli 2019, dátum v záručnej knižke 26.4.2019. Prístroj je určený v interiéri na elimináciu škodlivého elektromagnetického žiarenia (elektrosmogu) – wifi, mobilné stanice a podobne. Zároveň pozitívne vplýva na človeka ohľadom psychiky, koncentrácie, pozitívneho myslenia. Popis technológie Bioland: je miniatúrna živá kópia prirodzeného elektromagnetického pozadia Zeme. Bioland znovu vytvára prírodný zdroj synchronizácie ľudských biorytmov utopený v technogénnom „elektromagnetickom smogu“. Používa sa v obytných a priemyselných budovách na elimináciu následkov škodlivého vplyvu umelého elektromagnetického žiarenia, na synchronizáciu ľavej a pravej hemisféry, na harmonizáciu produkcie hormónov a na obnovenie biologických rytmov ľudského tela. Popis technológie Zenlight: je fyzický systém založený na procese tunelovania elektrónov s kvantovými účinkami a originálnym spôsobom spracovania výsledkov interakcie mentálnych štruktúr človeka s časopriestorovými štruktúrami. Zenlight je simulátorový indikátor určený na rozvoj ľudských schopností v oblasti zámeru a vôle mysle ovplyvňovať prebiehajúce vnútorné metabolické a psycho-emočné procesy, ako aj líniu vonkajších životných udalostí. Nový prístroj s dovozným clom + DPH by Vás stál okolo 440 Eur. Dôvodom predaja je kúpa rodinného domu a každý peniaz sa nám teraz zíde. Rozmer prístroja: 15 cm (dĺžka) x 7,2 cm (šírka) x 2,1 cm (hrúbka). Napájanie z USB portu počítača alebo USB adaptéra (nie je súčasťou balenia). Ak chcete niečo nakupovať z webu výrobcu biomedis.life potrebujete odporúčací kód (invitation code), môj je: bio19527 Odber osobne v Prievidzi alebo pošlem na dobierku v rámci SR za 4 Eur.

290 €

Takáto šikovná pomôcka v interiéri eliminuje škodlivý elektrosmog – wifi, mobilné stanice a podobne. Zároveň pozitívne vplýva na človeka ohľadom psychiky, koncentrácie, pozitívneho myslenia.

Zdroj: stuba.sk


Súvisiace inzeráty

Spotrebiče