Odporúčané pre Vás

Listing image

Nastaviteľný chrómovy ventilátor

Predám nové info na foto

20 €

Stačí len logicky uvažovať. Základ je najprv niekde zhromaždiť studený vzduch, a následne ho rozvíriť do priestoru. Takže si vezmite napr. polystyrénovú krabicu, fľaše, ľad a ventilátor.  


Odporúčané pre Vás

Listing image

Solárny ventilátor

Solárny ventilátor 92x92x25mm vhodný na zvýšenie obehu vzduchu pre fóliovník, záhradný domček, garáž, maštaľ... Prietok vzduchu 65-87.04m3/h rozmer solárneho panelu 110x110mm Dá sa použiť aj na chladenie ak zakopete kovovú rúru aspoň 50cm pod zem a budete odtiaľ privádzať ochladený vzduch (čím dlhšia rúra tým lepšie) alebo na solárnu sušičku Viem dodať aj s dlhším káblom, 2m je štandard Alebo väčší na mieru solárny panel potrebuje priame slnko, ak potrebujete funkčnosť aj za mierne oblačného počasia treba 5x silnejší panel (všetky solárne panely fungujú na slnečné žiarenie, to ktoré cítite keď na vás slnko hreje, nie okolité svetlo na ktoré sa vaše oko prispôsobý aj keď je svetla nedostatok) Kľudne aj zdarma poradiť no len telefonicky, na SMS neodpoviem solárna sušička

17 €

Ak sa vám ale nechce babrať s káblikmi, tak stačí len nejaká nádoba. Najlepšie sklenená. Nalejte do nej vodu a pridajte veľa ľadu, ale rátajte s tým, že ľad sa bude topiť a objem vody sa zväčší. 

Za nádobu umiestnite ventilátor, nech fúka priamo cez nádobu. Bude tak šíriť vzduch, ktorý sa bude uvoľňovať z vychladenej nádoby.


Odporúčané pre Vás

Listing image

Ventilátor SilverCrest

Ponúkam na predaj málo používaný stĺpový ventilátor SilverCrest STV 45 A1. 3 stupne ovládania, nastavenie teploty. Biela farba. Stav ako na foto. Len vážny záujem. V prípade záujmu ma kontaktujte emailom, telefón nezdvíham stále.

24 €


Súvisiace inzeráty

Ostatné (elektronika)