Kedysi boli homeoffici privilégium, dnes je to bežná vec. Online vyučovanie bola úľava, dnes opäť bežná vec.

Isté veci sa dajú, no najviac trpí sociálny kontakt. Chýbajú nám kávičky, párty, večierky, kiná bez obmedzení. Áno, dá sa, no prítomnosť dezinfekcie, rúšok, či obmedzení v počtoch, nám nedáva ten pocit ako voľakedy.

Ak sa situácia opätovne zhorší natoľko, že zavrú kiná, prispôsobte sa aj tu a vybavte si kinom svoju vlastnú domácnosť. 


Odporúčané pre Vás

Listing image

Mobilné plátno 100" MW + NC 16:9

Prenosná projekčná plocha Fast Fold Screen s pevným rámom, dvoma bočnými stojanmi a premietacími plochami pre prednú a zadnú projekciu. Projekčný rám spolu s obidvoma projekčnými plochami je uložený v pevnom kufri na kolieskach. Rám je vyrobený s niekoľkých navzájom pospájaných hliníkových častí pre jednoduché rozloženie a zloženie konštrukcie. Napnutie flexibilnej projekčnej plochy na rám je veľmi jednoduché pomocou upínacích patentov, kompletné zloženie je možné v priebehu desiatich minút. Projekčné plochy majú pevný čierny 8cm široký okraj. Premietacie mobilné plátno umožňuje projekciu pre vonkajšie alebo vnútorné použitie, je vhodné pre výstavy, koncerty, prezentácie, domáce kino, výuku a podobne..

300 €

Čo potrebujete?

Na to, aby ste si užili dokonalý filmový pocit, stačí naozaj málo. Priestor, veľkú pohodlnú sedačku, plátno a projektor.

Zdá sa vám, že to bude nákladné? Ani nie. Stačí otvoriť bazár a vedieť hľadať. Úplne jednoducho tak prídete k projektoru, plátnu, alebo kvalitnej zvukovej výbave, ktorú na zriadenie svojho vlastného kina potrebujete.

Ako vybrať projektor?

Projektory sa delia podľa viacerých faktorov, a to podľa použitia, podľa rozlíšenia, podľa technológie zobrazenia, podľa svietivosti, či projekčnej vzdialenosti. 

Je toho teda mnoho, no pre domáce využitie nemusíte mať až také vysoké nároky. Potrebujete Home Cinema projektor, ktorý podporuje širokouhlé rozlíšenie. Štandardné Home Cinema projektory ponúkajú Full HD rozlíšenie a tie lepšie dokonca 4K, pričom disponujú pomerom strán 16:9 alebo 21:9.

Parameter rozlíšenia je dôležitý. Pre potreby domáceho kina je to FullHD (1980x1080 px), HD (1280x768/800 px) alebo WUXGA (1920x1200 px).

Svietivosť a projekčná vzdialenosť sú takpovediac bežné, čo najmenšie. Svietivosť projektora je do 2000 lm a projekčná vzdialenosť je do 2 metrov.

 Zdroj: datacomp.sk


Súvisiace inzeráty

Spotrebiče