Odporúčané pre Vás

Listing image

Detska izba

Pouzivana detska izba,velmi dobry stav. Uzka skrina polickova, sirsia na vesanie. Pocitacovy stolik: 100x59x181, skrina s polickami: 82x29x181, uzka skrina:42x39x195, skrina na vesanie:80x40x195

50 €

Kedysi sa rodina pripravovala na školu už pár týždňov dopredu. Postupne, pomaly, hlavne ak je v rodine viac školopovinných detí. No teraz rodičia väčšinou čakajú na obchodné reťazce, kým spustia akcie, aby nakúpili čo najlepšie. Je to úplne pochopiteľné. 

Všetko išlo hore, všetko dražie. Napr. Písacie alebo kresliace potreby oproti minulému roku zdraželi o 11%. Za zošity, či výkresy si rodičia priplatili o 16% viac.


Odporúčané pre Vás

Listing image

Svetre 104-110

Predám v dobróm stave detské svetre. Svetre sú vlnene, mikina hrubý flis. Kus 2€

Dohodou

Poriadna školská taška stojí najmenej 50 eur, a to sme ešte dosť pri zemi. Dnešná doba je neúprosná a deti chcú mať všade svoje obľúbené postavičky, či hrdinov a obchody to veľmi dobre vedia. To, čo je v kurze, je jednoducho drahšie. Takže školská taška môže pokojne stáť aj 100 eur!

Rodičov môže aspoň upokojiť zvýšenie príspevkov, ktoré im čiastočne pomôžu vykryť výdavky. No dá sa pomôcť aj inak. Nie je hanba, keď rodičia siahnu po veciach z druhej ruky, alebo popozerajú bazoše a zľavové portály. Nikdy neviete, čo použiteľné tam nájdete a na druhej strane môžete niečo predať zase vy.

Zdroj: spravy.rtvs.sk


Odporúčané pre Vás

Listing image

Detský ruksak

Predám v top stave detské ruksaky. Cena mensi 4€, tlaková patrola 6€. Pri odbere oboch cena 8€.

Dohodou


Súvisiace inzeráty

Výbava